بهترین خدمات نصب شیشه سکوریت در شهر

امروز بیا و با ما ملاقات کن!

_

خدمات ما

 

   نرده شیشه ای

طراحی زیبا
در گذشته به دلیل عدم پیشرفت تکنولوژی مردم ذهنیت منفی نسبت به شیشه مخصوصا از نظر مقاومت و استحکام داشتند. امروزه با بکارگیری ماشین‌آلات سکوریت و لمینت پیشرفت‌هایی چشمگیر در صنعت مقاوم سازی شیشه داشته‌ایم و باید این ذهنیت قدیمی خطرناک بودن شیشه را به فراموشی بسپاریم. جان پناه شیشه‌ای به سبک‌های مختلفی قابلیت اجرا دارد و به تناسب اجرای هر مدل زیبایی و مقاومت مختلفی را دارا خواهد بود.

 

    پارتیشن بندی

اجرای اصولی
همانطور که از نام این سبک پارتیشن شیشه‌ای مشخص است، درواقع نکته حائز اهمیت آن، استفاده حداقلی از پروفیل در ساختار این نوع پارتیشن است. در این سبک پارتیشن های شیشه‌ای، پروفیل‌ها حداقل فضا را اشغال می‌کنند و فضای بیشتری در اختیار شما قرار می‌گیرد، هم‌چنین وضوح، دید و شفافیت بیشتری را به ارمغان می‌آورند.

 

  شیشه لاکوبل

طراحی خارجی
شیشه لاکوبل به مراتب، بین طراح‌ها و عموم مردم از جذابیت بیشتری برخوردار است. تنوع رنگ، تنوع ضخامت و موارد استفاده متنوع این محصول، هم‌چنین قابلیت استفاده در نمای ساختمان منجر به استفاده هرچه بیشتر آن در دکوراسیون داخلی و حتی خارجی شده است. شیشه لاکوبل، خود زیر مجموعه شیشه رنگی محسوب می شود.

 

آیینه کاری

 

طراحی چشمگیر
آینه‌ها دارای طیف‌های گسترده‌ای از نظر جنس و متریال به کار گرفته شده هستند و رنگ‌بندی های متنوعی نیز دارند. شایان ذکر است که کشور عزیزمان ایران در زمینه تولیدات آینه‌های رنگی پیشرفت چشمگیری نیز داشته است.

رویای خود را با ما محقق کنید